» Bröllopsfotograf i Skåne - Norekefoto förevigar Er speciella dag

Masthead header

Radiohjälpen

[For those of you who do not read Swedish, I’m part of a group of Sweden’s best wedding photographers who are donating our services in a charity auction.]

Kolla, jag är med här!

radiohjälpen, bröllopsfotograferingsauktionen

 

Vi tycker att alla flickor har rätt att gå i skolan. Genom Musikhjälpen vill vi vara med och bidra. Därför har vi tagit fram ett litet erbjudande.

Var med och buda i vår bröllopsfotograferingsauktion. Långt ord, vi vet, men det är värt det. Några av landets bästa bröllopsfotografer ställer upp för att föreviga din dag.

Du som vinner auktionen får välja 3-6 av de fotografer du gillar mest, och sen sköter vi resten. Från förberedelser, till vigsel, till fest och ända in på natten. Du kommer att ha bilder på allt. Ok, kanske inte hela natten.

I auktionen ingår också:

– Alla utvalda bilder enkelt redigerade i hög upplösning

– En fine-art utskrift på valfri bild i 20x30cm med passepartout på 30x40cm från fotograf – Daniel K. Johansson

– En specialdesignad fotobok 28x28cm 24 sidor från Fotobok.com

Erbjudandet gäller 1/1 – 31/4 2012, samt 1/10 2012 – 31/4 2013. Håll koll på alla auktioner här. Och för guds skull, slå på radion!!! För snart börjar det!!!

Oskar Allerby – http://allerby.com
Jane (&) Haglund Photography – http://www.janehaglund.se
Carolin Forsberg – http://www.bycarolin.com
Mikaela Rudhner – http://mikaelarudhner.blogspot.com/
Jenny Drakenlind – http://www.drakenlind.com
Ulrika Lindelöf – http://www.ulrikalindelof.se
Izabelle Hesselberg & Emmi-Sabina Forsberg – http://www.2brides.se
Michael Fotomicke Törnkvist – http://www.lulebild.se
Karin Froom – http://www.karinfroom.se
Sara Norrehed – http://www.saranorrehed.com
Therese Nilsson – http://www.westinhouse.net
Karolina Andersson – http://www.mianima.se
Petra Hall – http://blog.petrahall.se/
Jennie Johansson – http://www.fotografmissjeni.se
Petra Berggren – http://www.petraberggren.com
Carolin Forsberg – http://www.bycarolin.com
Petra Sundberg – http://www.petrasundberg.se
Anna Lauridsen – http://www.kullafoto.info
Jenny Sandberg – http://www.jennysandberg.se
Lani Noreke – http://www.norekefoto.se
Josefina Norman – http://fotograf-josefina.se
Daniel K. Johansson – http://www.dkj.se
Christel Eldrim – http://www.estethia.com
Sara Landstedt/Dayfotografi – http://www.dayfotografi.se
Emma Sandström – http://www.adorablemoments.se
Magnus Egger – http://www.magnusegger.se
Jenny Blad – http://www.jennyblad.se
Sonja Dahlgren – http://www.sonjadahlgren.com
Linda Broström – http://www.lindisima.se
Matilda Christensen – http://www.fotografmatilda.se
Anna Nilsson/ SubClip Photography – http://www.subclip.se
Sara Mårtensson – http://www.saramartens.com
Brigitte Grenfeldt – http://www.brigitte.nu 
Malin Lundqvist – http://www.swedenweddingphotography.se
Jessica Lund – http://jessicalund.se
Karin Lindén – http://lonnbackafotograferna.se/
Margareta Cervin – http://www.inframe.se
Linda Jönér – http://www.lindajoner.se/blog
Morten Bruhn – http://bruhnsphoto.se
Wiwi Aronsson – http://fotografwiwi.info
Sara Ax Nordstrand – http://www.leya.se/
Mimmi Bergenstam – http://www.bergenstam.com/blog
Benny Ottosson – http://www.OttossonPhoto.com
Anna-Karin Sten – http://www.akstenphotography.se
 

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

BACK TO TOP|CONTACT ME|SHARE ON FACEBOOK|SUBSCRIBE (RSS)